Ontwerp

Onze favoriete trend nu: hemeldecor

Ontwerp Onze favoriete trend nu: hemeldecor

Musically TRENDS & CHALLENGES uitproberen! ???? (Februari 2019).

Anonim
Soms moeten we buiten onze wereld stappen voor een beetje inspiratie. Een leuke en, de laatste tijd, alomtegenwoordige trend neemt dit vrij letterlijk. Sterren, sterrenstelsels en andere hemelse motieven zijn verschenen in veel collecties voor thuis en accessoires. Sommigen nemen aanwijzingen van de harde wetenschap (denk aan planeten en sterrenstelsels), terwijl anderen meer de mythische (zoals sterrenbeeldpatronen en sterrenbeelden) gebruiken. Hoe dan ook, we kunnen ons geen chiquere manier voorstellen om de Final Frontier binnen te gaan. Van Christopher Guy's wandlampen met constellatie tot het middernachtspeeldionhorloge van Van Cleef & Arpel, dit thema manifesteert zich in evenveel vormen als er sterren aan de hemel zijn. Charmajesty's Scattered Stars-collectie roept dromen op van het grote onbekende en Joanna Buchanan's fonkelende placemat is perfect voor je volgende hemelse soirée. Kosmische elegantie is hier om te blijven. Een kleine stap voor de mens, een grote sprong voor stijl?

Met dank aan Amara

Kosmische platen van Diesel Living met Seletti;vanaf $ 36 elk van Amara. amara.com

Met dank aan Horchow

Joanna Buchanan kralen ster plaats mat; $ 78 van Horchow. horchow.com

Met dank aan Charmajesty

The Scattered Stars Collection boudoir schijnvertoning in rood door Charmajesty; $ 92. charmajesty.com

Met dank aan Temple St. Clair

Temple St. Clair 18K acht-ring Tolomeo hanger met gemengde saffier en diamant; $ 25.000. templestclair.com

Met dank aan David Yurman

Starburst medium oorbellen met diamanten van David Yurman; $ 2.650. davidyurman.com

Met dank aan Jayson Home

Sterrenbeeld wedstrijden van Jayson Home; $ 4.95. jaysonhome.com

Met dank aan Christopher Guy

Christopher Guy Constellation koperen wandlampen in zandgoud; voor de handel. christopherguy.com

Met dank aan Van Cleef & Arpels

Van Cleef & Arpels Midnight Planétarium Poetic Complication uurwerk gezet in 18K rose goud; prijs op aanvraag. vancleefarpels.com

Met dank aan Jonathan Adler

Zodiac borduurwerken kussens van Jonathan Adler; $ 98 elk. jonathanadler.com

Met dank aan natuurlijke curiosa

Natural Curiosities Small Planetary Series, weergegeven in paars, blauw en rood; $ 190 elk. naturalcuriosities.com

Met dank aan John Derian

John Derian Blue Universe-plaat ($ 134) en Black Universe-plaat ($ 200). johnderian.com

Met dank aan ABC Home

DNA Celestial Block kussen van Print All Over Me; $ 795 van ABC Home. abchome.com

In het industriële NYC-appartement van Liev Schreiber

Populaire Berichten