Onderhoudend Tips

Carrie Fisher en de gewaardeerde bezittingen van Debbie Reynolds zullen binnenkort worden geveild

Onderhoudend Tips Carrie Fisher en de gewaardeerde bezittingen van Debbie Reynolds zullen binnenkort worden geveild

A Tribute To Carrie Fisher (November 2018).

Anonim

Charley Gallay / Getty Images

Charley Gallay / Getty Images

Voor fans van het overleden moeder-dochterduo van Debbie Reynolds en Carrie Fisher, beschouw dit als je kans om een ​​once-in-a-lifetime-artefact te bezitten dat een belangrijke rol speelde in hun leven.

Profiles in History, een populair veilinghuis, kondigde donderdag aan dat meer dan 1.500 van de bezittingen van Fisher en Reynolds zullen worden verkocht in een goedgekeurde persoonlijke eigendomsveiling op 23 september. Het publieke evenement wordt gehouden in afwachting van de legendarische aanwezigheid van het duo in Hollywood. de markt - in het hart van Coldwater Canyon met 3, 5 acres - die prominent aanwezig was in HBO's recente documentaire Bright Lights: Starring Carrie Fisher en Debbie Reynolds .

Het veilinghuis belooft dat de aangeboden items een uitgebreide mix zullen zijn, niet alleen voor rijke verzamelaars, maar ook voor fans "die iets bijzonders willen hebben dat toebehoorde aan Carrie of Debbie." De hoogtepunten tot nu toe leven naar het plagen. Ze omvatten de levensgrote C-3PO van Fisher met elektronische verlichtingselementen; Reynolds 'replica Ruby Slippers van The Wizard of Oz;Fisher's Biedermeier-stijl bureau; Reynolds 'akoestische gitaar van haar toneelshows in Las Vegas; en Reynolds 'originele originele half-vel filmposter voor Singin' in the Rain .

In het $ 50 miljoen Penthouse van Tommy Hilfiger in het Plaza Hotel | Geopende deur

"Mijn moeder en zus waren geweldige verzamelaars, ze verzamelden een verbazingwekkende en gevarieerde collectie in hun leven, " zei Todd Fisher, de zoon van Reynolds, in een verklaring. "De omvang en reikwijdte van hun collectie is vergelijkbaar met de meeste musea, dus om aan de wensen van mijn moeder te voldoen, hebben we besloten om een ​​deel van hun prachtige collectie te delen met al hun vrienden en fans."

Ook zullen delen van de opbrengsten van de veiling ten goede komen aan twee goede doelen: de Thalians, opgericht door Reynolds in de jaren '50 om stemmingsstoornissen voor de geestelijke gezondheid aan te pakken, en de Jed Foundation, gekozen door Fisher's dochter Billie Lourd vanwege zijn toewijding aan zelfmoordpreventie. "Ik hoop dat fans van over de hele wereld een kans hebben om een ​​aandenken te krijgen van hun opmerkelijke levens en carrières, " zei Joe Maddalena, CEO van Profiles in History, in een verklaring. "Ze zijn beide gemist."

Beter beginnen met het opslaan van je zakgeld.

Populaire Berichten